lilie

lilie

sobota 10. května 2014

Kryštofky 23.-25.5.2014

Doprava: Protože cesta autobusem by byla velice komplikovaná, museli bychom jet přez Chomutov, chtěli bychom požádat rodiče, kteří mají tuto možnost, aby své děti na místo konání dovezli. Sraz bude v pátek v 17.00 na našem tábořišti v Kryštofových Hamrech (směr Vejprty). Pokud někdo nebude moci, není problém se naším prostřednictvím dohodnout s jinými rodiči. Stejné to bude i s cestou zpátky – odjezd z Kryštofek v neděli ve 14.00.
S sebou mít: spací pytel, toalet. potřeby, toal. papír, baterka, průkazka  zdr. pojišť., Stezky + Nováček,  zpěvník, zápisník, tužka a papír
jídlo: 1/2 chleba, 1 sáčk. polévka (ne hrníčková, ani čínská, ale bramboračka, gulášovka, nebo vývar), 1 paštika, 2 sýry, trošku salámu a plátkového sýru (vakuovaný) - množství sýrů, paštik a salámu podle toho co dítě jí (může být i máslo), 2 koláčky (loupáčky, koblížky, prostě něco sladkého:-), 6 sáčků čaje, trochu cukru, 4 jablka nebo banány, 1 malá cibule, 1 malá brambora, trošku těstovin (vrtule), buřty (vakuované – alespoň 2 ks) - jídlo se dá dohromady a společně se vaří
oblečení: spodní prádlo, věci na spaní do spacího pytle (ne pyžamo), přezůvky, 
pevné nepromokavé boty, teplá nepromokavá bunda (šusťákovka), pláštěnka, náhradní věci na převléknutí (tepláky, svetr, ponožky, boty) 
(oblečení vybírejte tak, aby bylo starší a vhodné do lesa, jedeme pouze na dva dny, takže postačí minimum, ale jedeme do hor, kde je pořád zima, proto, prosím, ovlivněte výběr oblečení)

Žádné komentáře:

Okomentovat