lilie

lilie

sobota 21. října 2017

Kryštofky 10.-12.11.2017

 Doprava: Protože cesta autobusem by byla velice komplikovaná, museli bychom jet přez Chomutov, chtěli bychom požádat rodiče, kteří mají tuto možnost, aby své děti na místo konání dovezli. Sraz bude v pátek v 17.00 na našem tábořišti na Kryštofkách. Pokud někdo nebude moci, není problém se naším prostřednictvím dohodnout s jinými rodiči. Stejné to bude i s cestou zpátky – odjezd z Kryštofek v neděli v 14.00.
S sebou mít: spací pytel, toalet. potřeby, toal. papír, baterka, průkazka  zdr. pojišť., Nováček a Lucerny (sešitky), zpěvník, zápisník, tužka a papír, nožík
jídlo: 1/2 chleba, toustový chléb, 5 x rohlíků, mazací sýr, salám, plátk. sýr (vakuovaný) - množství sýrů, paštik a salámu podle toho co dítě jí, kousek másla, sladké pečivo (loupáčky, koblížky, buchta…), 6 sáčků čaje, trochu cukru, trochu sole, 5x ovoce nebo zelenina (jablka, banány, okurka, rajče, mrkev…), 1x malá cibule, 1 x brambora, pytlík rychlovarné rýže, malá vepřovka, hrášek, 15 dkg sýru na strouhání, špagety, 5 ks párků (každý má na svém seznamu žašktrnuto, co má dovést)
oblečení: spodní prádlo, věci na spaní do spacího pytle (ne pyžamo), přezůvky,  pevné nepromokavé boty, sněhule (gumáky), teplá nepromokavá bunda (šusťákovka), pláštěnka, náhradní věci na převléknutí (tepláky, svetr, ponožky, boty)
(oblečení vybírejte tak, aby bylo starší a vhodné do lesa, jedeme pouze na dva dny, takže postačí minimum, ale jedeme do hor, kde je zima, proto, prosím, ovlivněte výběr oblečení)

Žádné komentáře:

Okomentovat